Studiju programma

Notikumi

02.07.2020.
Piesakies studijām!

Nāc un radi savu inovāciju!

 

Lai pieteiktos studijām, aizpildi elektroniski pieteikuma anketu ŠEIT!

 

Multimediji

Foto

Uldis Cimdiņš

Inženieris-ekonomists, MBA, vieslektors

Uldis Cimdiņš ir Latvijā pazīstams inovāciju uzņēmējs, lektors, konsultants un jauno biznesa projektu mentors. Viņšveiksmīgi apvieno aktivitātes SIA Ūbeļu īpašumi valdes locekļa amatā un ir Ave Trans Group, biznesa attīstības konsultants.

Inovatīvas uzņēmējdarbības un tehnoloģiju attīstības jomā aktīvi strādā jau kopš 2004.gada. Ikdienā sniedz konsultācijas  ideju komercializācijas procesiem , veic inovāciju menedžmenta auditu, jaunu biznesa iespēju analīzi, izstrādā un vērtē biznesa plānus.

Kopš 2007.g. Uldis Cimdiņš ir mentors un biznesa plānu vērtētājs LIAA organizētajā konkursā „Ideju kauss”, kas domāts jaunu biznesa ideju pieteikumiem. Viņš ir viens no tiem, kas palīdz jauno ideju autoriem izstrādāt veiksmīga biznesa modeļus un realizēt komercializācijas plānus.

Ieguvis diplomēta inženiera grādu Rīgas Tehniskajā universitātē un Maģistra grādu ekonomikā Latvijas Universitātē. Pabeidzis doktorantūras programmu RTU.

Moto

Katrs pats ir savas laimes kalējs!

Brīvajā laikā:

Labprāt spēlē tenisu un galda tenisu, kā arī pavada laiku kuplajā ģimenes lokā.

Jūs būtu pārsteigti uzzinot, ka man ir 4 bērni, 3 suņi un 3 kaķi.

Studiju kurss: Inovāciju tehnoloģijas

Studiju process

Inovāciju un uzņēmējdarbības MBA studijas nozīmē aizraujošas lekcijas un seminārus, grupu darbu, dalību reālos biznesa uzdevumu projektos, kā arī maģistra darba izstrādi un aizstāvēšanu studiju noslēgumā...

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāds ir studiju ilgums? MBA studijas ilgst divus gadus jeb četrus semestrus, ja iepriekš iegūts akadēmiskā bakalaura grāds, tad papildus pusgads jāvelta profesionālās kvalifikācijas darba izstrādei...