Studiju programma

Notikumi

02.07.2020.
Piesakies studijām!

Nāc un radi savu inovāciju!

 

Lai pieteiktos studijām, aizpildi elektroniski pieteikuma anketu ŠEIT!

 

Multimediji

Foto

Māris Millers

MBA, Dipl.phys., vieslektors

Vadības pakalpojumu un konsultāciju uzņēmuma SIA „MM Studija” dibinātājs un vadītājs

Stratēģijas, procesu un pārmaiņu vadības eksperts un vadības grupas moderators ar loģisku domāšanu, plašu redzesloku un veselīgu humora izjūtu.

Kā moderators labprāt un sekmīgi strādā kopā ar paplašinātu uzņēmuma vadības grupu – īpašniekiem, valdi un struktūrvienību vadītājiem un speciālistiem, analizējot situāciju, formulējot prioritātes un veidojot biznesa modeļus un darbības plānus. Izveidojis savu organizācijas attīstības sistēmu un metodiku, kas pārbaudīta un pilnveidota, strādājot ar vairāk nekā 100 Latvijas un Baltijas uzņēmumu vadības grupām.

10 gadus strādājis kopā ar starptautisku vadības komandu uzņēmumā „Lattelecom”. Kopš 2006. gada vada savu vadības pakalpojumu un konsultāciju uzņēmumu SIA „MM Studija”. 2012. gadā izveidojis viedtālruņu aplikāciju uzņēmumu SIA „DriveWiz”. Pasniedzējs SIA Komercizglītības centrs vadītāju attīstības programmā „Biznesa klase” un „Biznesa meistarklase”.

Latvijas Universitātē ieguvis fiziķa-elektroniķa grādu, Lielbritānijā studējis telekomunikāciju menedžmentu. 2005. gadā ieguvis MBA grādu RTU Latvijas-Norvēģijas maģistra studiju programmā „Inovācijas un uzņēmējdarbība” un kopš 2009. gada ir arī pasniedzējs šajā programmā.

 

Moto:
Pārmaiņas ir uz labu!

Brīvajā laikā:

Lēni skriet. Spēlēt ģitāru. Klusums. Gaišas domas. Humors.

Jūs būtu pārsteigti uzzinot, ka esmu mūrējis Cēsu pili!

Studiju kurss: Uzņēmējdarbība un biznesa plānošana.

Blogs/ web profils:
twitter.com/Maris_Millers
lv.linkedin.com/in/marismillers
marismillers.wordpress.com
www.mmstudija.lv

Studiju ceļojums

Studiju procesa sastāvdaļa ir ceļojums uz kādu no Eiropas valstīm...

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāds ir studiju ilgums? MBA studijas ilgst divus gadus jeb četrus semestrus, ja iepriekš iegūts akadēmiskā bakalaura grāds, tad papildus pusgads jāvelta profesionālās kvalifikācijas darba izstrādei...